Онлайн кредит на картку без дзвінків та відмов – суворо конфединційно

Трапляються у житті людей ситуації, коли кредитний ліміт вже давно вичерпано, збільшити його неможливо, а потреба у грошах є, причому термінова та невідкладна. Вкрай складно, якщо така потреба виникає у святковий або вихідний день. Жоден з банків не працює, а друзі, родичі та знайомі не дуже то й бажають допомагати – зараз не ті часи. Ще гірше, якщо гроші знадобляться у нічний час (таке теж може бути). Що ж тоді робити, у кого шукати допомоги? 

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Єдиний варіант вирішення даної ситуації – звернення до МФО та отримання грошей в кредит онлайн! Ви вірно зрозуміли рекомендацію – не треба буде покидати навіть свого дому. Отримуєте через інтернет кредит на картку без дзвінків. Єдине, що знадобиться задля вирішення виниклої проблеми з грошима – це мобільний телефон з активною сім-карткою, доступ до інтернету, кредитна або зарплатна карта (обов’язково персоніфікована). Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків надається у будь-який час – навіть якщо ви звернетесь у 23.45 останнього дня грудня місяця, вам буде схвалено оформлення позики!

Вимоги до позичальника, який бажає отримати мікрокредит без дзвінків

Можливість отримати кредит на карту цілодобово без дзвінків пропонують тільки МФО. Не думайте на про що – достатньо буде лише паспорта громадянина України та ІПН. Все, крім цього, більш нічого з документів не знадобиться – не треба збирати ніяких довідок, на процес схвалення заявки та отримання позики це ніяким чином не вплине. Так, дійсно, деякі з МФО висувають вимогу «кредит тільки для офіційно працевлаштованих». Але це ні в якому разі не свідчить про те, що треба буде надавати ксерокопію або скан-копію трудової книги. У даному випадку все простіше – позичальнику слід лише у своїй анкеті на сайті МФО вказати правдиву (!) інформацію стосовно наявності офіційного місця роботи та рівня доходу. 

Відносно всіх інших вимог до потенційних позичальників – для того, щоб отримати кредит онлайн без дзвінків оператора, достатньо досягти повноліття, бути громадянином України, мати на момент звернення паспорт, ІПН та стільниковий телефон з активною СІМ-карткою. Але деякі МФО з метою зниження потенційних ризиків висувають більш жорсткі вимоги, встановивши найнижчий можливий вік потенційного позичальника – 21, а найвищий – 75. Так, пенсіонери також можуть, у випадку необхідності, звертатись до МФО та оформляти кредит на карту без дзвінків.  

Мікрокредити без дзвінка – видаються цілодобово, у вихідні та святкові дні

Кредит онлайн без відмов і дзвінків (мікрозайм) – це фінансовий продукт, який має багато особливостей:

 1. Невелике «тіло» позики – власне, саме цьому він має назву «мікрозайм». Дуже рідко, коли видається онлайн кредит без дзвінків і перевірок сумою більше ніж 10-15 тисяч гривень. Так, є заставні мікрозайми, які оформлюються виключно під заставу авто, але їх оформити можна тільки в офісі МФО. У режимі онлайн такі позики отримати неможливо.

 2. Короткий термін дії кредитної угоди. У більшості випадків, термін, на який видається мікрозайм, не перевищує місяць. Так, передбачена пролонгація укладеного кредитного договору, але вона стає можливою тільки за умови внесення клієнтом суми, яка необхідна для погашення %, передбачених умовою угоди. І ніяк інакше термін дії кредиту подовжено не може бути. Але у будь-якому випадку, оформляється кредитний договір лише на місяць. Дуже рідко МКФ погоджуються видавати займ на більший термін – це роблять тільки деякі контори, і то – виключно для постійних клієнтів, які раніше оформлювали позики, причому неодноразово, ретельно дотримуючись графіку щомісячних внесків.

 3. Величина % ставки у середньому – 1%. Буває трохи більше, буває трохи менше (обов’язково зверніть увагу на той момент, що мова йде виключно про ті позики, що отримуються по інтернету на карту без дзвінків). Пропонують такий варіант співробітництва різні компанії, тому й ставка по % має відмінності. Окрім того, кожна МФО пропонує потенційним позичальникам декілька різних програм, за якими можна отримати на карточку кредити онлайн без дзвінків родичам. Вони відрізняються не лише строком дії, розміром тіла займу, але ще й ставкою по %. Саме тому потенційний позичальник обирає ту програму кредитування, яка для нього є найбільш вигідною. 

 4. Видавати мікрозайми у відповідності до вимог українського законодавства мають право тільки мікрофінансові, мікрокредитні організації (скорочено – МФО або МКФ). Це обмеження пояснюється особливістю процесу схвалення відправленої заявки – МФО мають право видати гроші людині, навіть попередньо не перевірив її кредитну історію. Ви можете побачити пропозиції відомих банків (Альфа, Ідея тощо) отримати кредит онлайн на карту без дзвінків на вигідних умовах. Але у цьому випадку бренд банку використовується виключно у цілях маркетингу. Формально, кредитором по мікрозайму буде виступати зовсім інша (формально) контора, створена банком. Але не сам банк. 

Тобто, мікрозайм – це кредит без відмов та дзвінків, який перераховується на персоніфіковану картку/банківський рахунок/електронний гаманець у будь-який час, кожному бажаючому, та без перевірки якості кредитної історії й підтвердження наявності офіційної зайнятості. 

 

Процес оформлення мікрозайму

Взяти кредит без дзвінків на карту, не виходячи з оселі, дуже просто – задля цього достатньо буде виконати прості дії:

 1. Використовуючи наш порталом-агрегатор, визначити мікрофінансову організацію, що надає мікрозайми на найбільш вигідних (для вас) умовах. 
 2. Надіслати заявки на отримання мікрозайму. Можна відправити заявки в усі контори, що побачите у переліку. При бажанні, обираєте деякі з них, або навіть 1. В залежності від того, яку суму треба взяти в кредит. Зрозумійте – якщо ви візьмете мікрозайм в одній МФО, це не буде вказувати на те, що зверненні у будь-яку іншу контору призведе до відмови. Навпаки, висока вірогідність того, що відправлену заявку буде схвалено. МКФ не звертають увагу не тільки на кредитну історію, але й на існуюче кредитне навантаження (мається на увазі  кількість взятих позик).
 3. Дочекатись схвалення поданих заявок. Результат рішення приде або у вигляді СМС-повідомлення, або у вигляді електронного листа, відправленого на е-меіл. 
 4. Відвідуєте сайт (сайти) МФО, де вам було попередньо схвалено заявку. 
 5. Створюєте персональний акаунт, вказуєте всі необхідні дані (паспортні, особові, а також номер ІПН, номер персоніфікованої карти, її CVV-код).
 6. Визначаєте за допомогою спеціального калькулятору суму та період кредитування. Наприклад, отримати 1000 гривень на місяць. Підтверджуєте бажання оформити кредит – задля цього необхідно увести пароль з СМС, яку буде надіслано на вказаний номер телефону. Важливо! Введення коду тотожно підпису клієнтом договору з кредитором на паперовому носії інформації. Саме з цього моменту позичальник несе відповідальність перед МФО, своїм кредитором. 
 7. Отримуєте грошовий переказ на картку (на проведення цієї процедури уходить не більше 10-15-ти хвилин).

Все, фінансове питання вирішено!

Де оформляти кредит без фото і дзвінків? Яким чином відбувається погашення позик?

Якщо виникло питання, де взяти кредит без дзвінків, скоріше згадайте про МФО – мікрокредитні організації, які допомагають усім вирішувати фінансові проблеми. Проте виникає інше питання – через велику чисельність МФО, які на теперішній час реалізують діяльність на українському фінансовому ринку, проблематично знайти контору, умови якої були б для вас найбільш вигідними. Відвідувати сайт кожної МФО, дивитись на критерії схвалення поданої заявки, умови кредитування та інші вимоги до клієнта? Звісно, це виглядає досить проблематично, бо незручно й займає надзвичайно багато часу. 

Пошук ідеальної МФО можна виконати набагато простіше – скористайтеся запропонованим порталом-агрегатором МКФ та їхніх пропозицій. Задля оперативного вирішення питання достатньо буде вказати тільки вимоги, на яких ви бажаєте отримати гроші на карту без дзвінків.

 

Наприклад, бажаєте отримати  тисячу гривень на 1 місяць. Вказуєте це в меню агрегатора та тисніть на «Ентер», або на «пошук». З’явиться перелік МФО, які пропонують оформити позику на вказаних умовах. Побачите пропозиції від різних МКФ. Наступним кроком обираєте одну з них (або працюєте з усіма – саме по собі звернення та відправлення заявки людину ще ні до чого не зобов’язує).

Повертаєте позику також у режимі онлайн, виконавши переказ з прикріпленої до акаунта карти, або з банківського рахунку. 

Переваги отримання мікропозики без дзвінка

Попит на оформлення мікрокредитів як фінансового продукту систематично росте – ф це легко пояснити, адже отримання позики в МФО має цілий ряд важливих переваг, а саме:

 1. Простота та швидкість отримання. Для того, щоб отримати мікрозайм без дзвінків, не прийдеться збирати велику кількість довідок, які нібито підтверджують благонадійність потенційного позичальника. Паспорта та ІПН вистачить. Також важлива швидкість схвалення заявок та оформлення кредиту. Якщо гроші потрібні терміново, немає можливості чекати, доки банк нарешті розгляне подану заявку та оформить кредит (до речі, за його отриманням прийдеться йти у відділення банку). У випадку з МФО фінансове питання вирішується за 15-20 хвилин -  навіть при першому зверненні. Можливість отримати гроші по інтернету суттєво спрощує поставлену задачу – тепер навіть не треба буде йти до офісу МФО, щоб отримати кредит. 
 2. Позитивне відношення, довіру до потенційного позичальника. МФО кредитують майже усіх, хто звертається за позикою.  Негативна кредитна історія, прострочена заборгованість по щомісячному внеску, відсутність офіційного працевлаштування – не має жодного значення. МФО схвалюють переважну більшість заявок на отримання мікрокредиту, які до них надходять. 
 3. Кредит під 0 без дзвінків. При першому зверненні дійсно можна отримати позику під 0%.  
 4. Доступність. Якщо є така необхідність, можна запросити переказ не тільки на карту, але й на електронний гаманець сервісу-партнера обраної МФО.
 5. Конфіденційність. Ніяких дзвінків родичам та на роботу.

Дивлячись на вказані вище переваги, нескладно зрозуміти, чому ж саме люди оформлюють мікропозики саме в МФО, а не у звичайних банках – швидко, просто й конфіденційно.