Як і де можна взяти кредит з поганою кредитною історією: інструкція для позичальників

Якщо той, кому потрібен кредит має ті чи інші несплачені борги, як перед банками, так і перед державними (штраф за порушення ППД), або комунальними (штрафи за ЖКХ або за парковку) установами, то у нього багато підстав не поспішати до банківських структур за позикою, тому що у служб безпеки банків він майже на 100 відсотків занесений в «чорну бухгалтерію» завзятих боржників.

Однак для таких осіб не все безнадійно, і у цьому матеріалі приведені мотивуючі драйвери для позичальників не тільки з поганим, а й з дуже поганим кредитним досьє.

В тому разі, коли у позичальника кредитна біографія, майже безнадійно зіпсована слід, як кажуть серед нашого брата (і Дейл Карнегі тут з нами згоден, а о його історії доповімо нижче), не опускати руки. Треба довести, перед усім, собі, що, незважаючи на життєві обставини, кожна людина, всупереч всьому, відповідальна, і на його майбутнє життя не повинні вплинути не зовсім успішні кроки в минулому.

Якщо людина потрапила у важке фінансове становище і не впевнена в собі і навіть її переконують близькі  оточуючі, що буцімто неможливо взяти кредит з поганою кредитною історією, то це далеко не вирок, а наступний життєвий іспит, який треба достойно скласти.

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Як взяти кредити готівкою з поганою кредитною історією: історія Дейла Карнегі

У зв’язку з вище викладеним слід привести історію, яка сталася з Дейлом Карнегі (а це всесвітньо відомий фахівець у навчанні, як треба перестати хвилюватися і почати жити).
Так от, колись він попав у фінансову кризу, за його признанням, майже катастрофічну. Він був боржником уже кількох банків і не мав ніяких шансів взяти позику навіть у сотню доларів. Однак, коли Дейл врешті решт наважився звернутися у наступний банк за отриманням кредиту на цю суму, то по дорозі до фінансової установи зустрів групу інвалідів, які веселими піднімалися на ескалаторі метро.

І тоді він вирішив, якщо ці, вкрай нездорові люди, незважаючи на своє становище, всупереч всім обставинам являються щасливими, то чому він, здорова людина не може бути таким же самим. Чому б, сказав він сам собі, не взяти кредит на 1 тисячу доларів.

На його чимале здивування, після бесіди з кредитним менеджером, де він мотивований поведінкою інвалідів, так переконав клерка у своєї сплато спроможності, що ця позика (фантастична на той час сума готівкою!) чудесним чином була схвалена банківською установою.

Суть цієї історії цілком проста, що не слід вважати себе нещасним і не платоспроможним, коли навкруги існують більш нещасні і безсилі люди, котрі не вважають себе такими. Кожен з нас настільки спроможний, наскільки спроможними ми себе оцінюємо.

Однак повернемося до питання отримання позики всупереч поганого кредитного досьє.                

В чому сенс, що фінансова установа видає кредит без перевірки кредитної історії?

Як вже зазначалось, що серед служб безпеки банків існує корпоративна солідарність щодо виявлення боржників (навіть тих, хто не сплачує комунальні послуги) і щодо обміну інформації про них.

Однак, наша національна ознака, скажемо так, не зовсім обов’язкового відношення не тільки к домовленостям, а й к законодавству, створює умови для того, щоб обійти перешкоди, які пов’язані з не зовсім бажаною історією позик. Тому деякі банки, все-таки, ігнорують правила перевірки позичальників і надають кредити навіть без довідок про фінансову спроможність.

Банки, які не перевіряють кредитну історію можна виявити за такими ознаками:
- як високі відсотки за позики;
- короткостроковості кредитів, інакше кажучи, у них короткі терміни погашення;
- та мала сума кредитування.

Сенс такого ризикового кредитування в тому, що ці компанії чудово розуміють,що лібералізація  кредитної політики має високі ризики, тому й вони страхуються від них високими процентами додаткових виплат, короткостроковістю та мінімальними сумами кредитування. І все це заради масового переманювання клієнтів для реалізації своїх бізнес інтересів.
Як кажуть, хто не ризикує, той і не п’є газованих алкогольних напоїв.

Як реагувати на публікації, що буцімто допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією?

На дані об’яви не слід звертати уваги з кількох причин. По-перше, необхідно мати на увазі, що така послуга, як допоможу взяти кредит далеко не безоплатна, по-друге, представники такого сервісу потребують ваші персональні дані, а це велика небезпека, що ця інформація стане їм в нагоді для вашого обману з чого виходить, по-третє, що ви ризикуєте стати об’єктом махінації. Як і в випадку буцімто дам гроші  під відсотки без застави.

Якщо не слід реагувати на об’яви щодо допомоги отримання позики, то тим більше не слід звертатись до будь кого з питанням "допоможіть отримати кредит з поганою кредитною історією".  

В нашому сучасному житті ні в якому разі не потрібно будь кому довіряти. Як говорив, один з героїв фільму «Сімнадцять миттєвостей весни», що всім довіряти не можна, а мені – можна.

А на справді довіряти слід тільки самому себе. І для того, щоб знайти можливість отримання черговій позики, коли кредитний статус поганий, необхідно самому витратити час і звернути увагу на численні мікрофінансові установи. Однак перед тим, як звернутись за черговою позикою, важливо переосмислити філософію свого життя.

Плати борги, дивак – це кругообіг кредитів

Майже кожний з нас живе в борг, тому що ми – споживачі, у яких  статусні потреби випереджають наявність доходів, і виходить, що наше життя неможливе без позик. Інакше кажучи, фінансове забезпечення такого життя – це кругообіг кредитів за досить простою схемою: взяти кредит – оплатити товар або статусну послугу – поступово повернути гроші.

Така схема працює і не викликає проблем тільки при умовах стабільного надходження доходів. Однак в нестабільні фінансові часи віддавати вчасно позики виходить далеко не у всіх.

Кредити стають все більш популярними тому, що ця популярність формується не з причин доступності кредитів, а по причині того, що нові позики потрібні для виплат по старими кредитами. І майже перед кожним з нас стає питання, де взяти гроші в борг.  

І тут складається така ситуація, як у віршах Рождественського про позики і борги, що переслідують нас: "плати борги, дивак, суцільні позики життя не роблять довшим, і платиш, платиш ти, однак виходить знову так, що чим ти більше платиш, то і більше борг стає твій перед кредитором кожним".

Якщо ситуація склалася так, як у віршованому і перефразованому з оригіналу тексті, то слід звернути увагу на такий життєвий принцип, що коли все вкрай погано, то тоді це для людини в певному сенсі добре, тому що така ситуація потребує, як уже говорилось, переосмислення життя.
Можливо, слід зменшити, або переорієнтувати потреби на інші життєві цінності, не пов’язані с матеріальними благами, без першочергового риторичного питання, де можна взяти гроші, якщо ти в «чорному списку»?    

І після цієї переоцінки раптом вирішити брати не мінімальну, а максимальну, як в історії з Карнегі позику, використовуючи сучасні технології онлайн кредитування в МФО. Причому для цього не треба порушувати українські законодавчі норми і всі права позичальника будуть гарантовані, якщо взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією.   

Мікрофінансова установа, як можливість отримати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії

Ні за яких умов отримати кредит у великих банківських установах не вийде, тому що існує єдина корпоративна банківська система «чорної бухгалтерії боржників».  Тому питання, де взяти кредит з поганою кредитною історією вирішується у МФО незалежно від якості кредитної історії.

Справа в тому, що система безпеки від боржників ігнорується в МФО і, як правило, мікрокредитні бюро на довірчій основі надають гроші, в тому числі і в онлайні, і, навіть, на картку, причому миттєві і безвідмовні кредити, якщо позичальник візьме на себе обов’язки виплати щомісячної суми боргу.

Для оформлення позики в МФО при наявності поганого кредитного статусу, потрібно:

- мати комп’ютер, або мобільний девайс з виходом в Інтернет;

- з різноманіття мікрофінансових установ, вибрати найбільш лояльний к позичальникам ресурс;

- мати при собі дані, а то і ксерокопію українського паспорта, а також коду ідентифікації;

- в онлайн заяві крім паспортних даних вказати актуальну адресу, а також дані будь якої банківської картки;

- уважно оформити заявку;

- мати кілька хвилин витримки;

- получити гроші.
Ось і виходить, що МФО – це унікальні фінансові установи, які працюють на принципах довіри до позичальників без перевірки їх кредитних біографій. Однак, за допомогою МФО є можливість не тільки отримання коштів, а й виправлення своєї кредитної репутації.         

Як за допомогою МФО можна, по-перше, отримати кредит без перевірки кредитної історії, а по-друге, виправити своє погане фінансове досьє?

Крім того, що МФО надають позики боржникам з «чорної бухгалтерії», ці організації здатні реабілітувати позичальників з поганими кредитними біографіями.

Як це можливо? А все доволі просто!

Якщо позичальник бере кредити, в тому числі і в онлайні, поступово і своєчасно їх сплачує, то його рейтинг довіри росте і він стає відповідальним клієнтом. А раз база даних про боржників, доступна для всіх банківських установ, то автоматично такий позичальник викреслюється з «Чорної бухгалтерії».

Таким чином, мікрофінансові структури стають центрами відновлення кредитних історій і навіть ті позичальники, котрі мали погані фінансові досьє згодом можуть брати великі позики у великих банківських установах.