Онлайн кредити

детальні умови кредитування

онлайн-кредит має на увазі собою видачу позики дистанційно, без вашої присутності в наших представництвах. Для отримання грошових коштів на карту необхідно зареєструватися на нашому сайті і заповнити анкету.

!!!Увага: всі персональні дані уважно перевіряйте, вказуючи тільки достовірну інформацію. Особисті відомості не розголошуються третім особам, але впливають на позитивне рішення про видачу кредиту.

При першому зверненні максимальна сума кредиту може складати 2.000 грн, при повторному і всіх наступних – 3.700 грн. На сайті є простий і зручний онлайн-калькулятор, який Вам наочно покаже суму повернення, виходячи з суми позики. Ви зможете заздалегідь розрахувати суму до погашення і зрозуміти, наскільки умови вигідні і відповідні. Для того, щоб Ви переконалися в серйозності нашої роботи, перша позика кожному клієнту видається зі знижкою у 40%, що робить наші умови на ринку споживчого онлайн-мікрокредитування абсолютно поза конкуренцією.

Максимальний термін кредитування – 30 днів, мінімальний – 1 день. При заповненні онлайн-заявки Ви самі вказуєте необхідну суму, а в майбутньому, при погашенні, потрібно буде її дотримуватися. В іншому випадку нараховується штрафна сума.

Приклад розрахунку кредитної ставки: при оформленні позики на суму 1.000 грн через 10 днів Вам необхідно буде повернути 1.150 грн. В даному випадку APR складе 369%. При повторному зверненні сума до оплати складе 1.220 грн-APR дорівнюватиме 623,8%. Річна ставка розраховується, виходячи з кількості днів і загальної суми позики. Звертаємо увагу, що за перший день користування коштами ставка є фіксованою і становить 50 грн.

строки видачі коштів

ми працюємо вкрай оперативно, налаштувавши всю системи на автоматичному управлінні. Саме це дає нам можливість випереджати аналогічні сервіси, надаючи моментальні кредити на карту. Після оформлення Ваша анкета буде перевірятися всього пару хвилин, після чого, при позитивному рішенні, гроші зараховуються в онлайн-режимі на картковий рахунок, який Ви вважаєте за потрібне вказати.

Прострочений кредит

При невиконанні договірних зобов'язань позичальника очікує нарахування пені. Штрафна сума розраховується, виходячи з таких умов: за кожен прострочений день нараховується сума в розмірі 3% від залишку заборгованості за основним розміром позики. Однак, виключаючи ризики технічного прострочення, штрафна пеня нараховується тільки з 4-го дня несплати.

тобто, якщо у вас є прострочення по кредиту, яка не погашається на 4-й день, то рахунок буде збільшений на 12% від початкової позики, а потім кожен день буде збільшуватися ще на 3 %. Якщо ж запізнення платежу відбулося через несвоєчасне перерахування коштів терміналом, і сума, необхідна до погашення, зайде протягом 3-х днів після розрахункової дати, штрафу не буде.

погашення кредиту

Для вашої зручності ми пропонуємо кілька шляхів погашення кредитної позики. Це:

останній спосіб найбільш кращий. При оплаті через Особистий кабінет не стягується комісія, а зарахування грошових коштів відбувається миттєво.

пролонгація кредиту

Так само у нас існує можливість пролонгації кредитної позики. Дана послуга може знадобитися тим, хто в силу особистих причин і форс-мажорних ситуацій не може своєчасно погасити борг. Тоді позичальникові досить погасити всі нараховані відсотки, так би мовити, обнуливши заборгованість, і оформити пролонгацію. Максимальний термін продовження кредиту-30 днів. Дана опція працює також в онлайн-режимі.

Вибирайте тільки надійні і перевірені організації – оформляйте швидкі грошові позички на сайті PayPong і отримуйте необхідні кошти прямо зараз.